registrace se slevou

ESET Family Security Pack, 3 stanice, 12 měsíců, krabicová verze Úvod »Elektronika » ESET Family Security Pack, 3 stanice, 12 měsíců, krabicová verze1 830 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 1775Skladem u dodavatele

0 zákazníků 165 dnů do konce 1 kg 4 ksESET Family Security Pack, 3 stanice, 12 měsíců, krabicová verze

ESET Family Security Pack; Krabicová edice obsahující oblíbený antivirový program doplněný o účinný antispyware, firewall, antispam a rovněž ochranou pro mobilní zařízení. Program je založený na ověřené technologii, která spolehlivě eliminuje hrozby pr..

 

Popis produktu: 

ESET Family Security Pack

Krabicová edice obsahující oblíbený antivirový program doplněný o účinný antispyware, firewall, antispam a rovněž ochranou pro mobilní zařízení. Program je založený na ověřené technologii, která spolehlivě eliminuje hrozby pro vaše soubory a důležitá data. Nejnovější, již sedmá verze, je speciálně navržena tak, aby její činností nedocházelo ke zpomalení chodu systému a váš počítač tak měl dostatek výpočetního výkonu. Soubory jsou například kontrolovány už v průběhu stahování, čímž se výrazně snižuje čas jejich kontroly. Program se vyznačuje i podporou pro notebooky, kdy jsou akce, které nepotřebují okamžitý zásah odloženy na později a tím vám umožní zůstat déle online. Modul Anti-Theft vám umožňuje lokalizovat na mapě ztracený notebook a vzdáleně sledovat aktivitu počítače.

Program nabízí i pokročilou ochranu soukromí včetně firewallu, který brání před neautorizovaným přístupem k PC z internetu či technologií Anti-Phishing, zabraňující podvodným způsobem získat vaše data. S pomocí Rodičovské kontroly snadno zablokujete přístup až k 20 kategoriím stránek s nevhodným obsahem pro vaše děti. Samozřejmostí je maximální ochrana už v základním nastavení a intuitivní ovládání. Pro pokročilejší uživatele jsou samozřejmě připraveny detailní možnosti nastavení, aby si program uzpůsobili přesně podle svých potřeb.

Pro mobilní zařízení je připravený ESET Mobile Security obsahující antivirus, antispam a modul Anti-Theft. Program umožňuje například filtraci nevyžádaných SMS a MMS či blokaci nevyžádaných hovorů. Dále umožňuje vzdálené uzamčení SIM karty zcizeného telefonu, jeho GPS lokalizaci či vzdálené smazání dat na paměťové kartě pomocí SMS příkazu.

ESET Family Security Pack je určen pouze pro domácí uživatele. ESET Family Security Pack 7 není možné zakoupit na IČ ke komerčním účelům.

Parametry a specifikace:

Licence:

Krabicová edice na 12 měsíců

Obsah licence:

 • 3x ESET Smart Security pro PC
 • 3x ESET Mobile Security pro mobilní zařízení

Systémové požadavky ESET Smart Security:

 • Microsoft Windows 8
 • Microsoft Windows 7
 • Microsoft Windows Vista
 • Microsoft Windows XP
 • Microsoft Windows Home Server 2003, 2011 (na této platformě nefunguje modul Anti-Theft)

Systémové požadavky ESET Mobile Security:

 • Android 2.3
 • Operační paměť: 256 MB
 • Vnitřní paměť: 12 MB
 • Procesor: 500 MHz

Parametry:  

 
HomeCredit - nulové navýšení  Ano
Typ softwarového produktu  Retail balení
Typ licence  Časově omezená licence
Typ distribuce  Krabicová