registrace se slevou

ESET NOD32 Antivirus - 1 stanice, 1 rok, krabicová verze Úvod »Elektronika » ESET NOD32 Antivirus - 1 stanice, 1 rok, krabicová verze1 392 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 1350Skladem u dodavatele

0 zákazníků 165 dnů do konce 1 kg 4 ksESET NOD32 Antivirus - 1 stanice, 1 rok, krabicová verze

Oblíbený antivirový produkt, doplněný o účinný antispyware, založený na ověřené technologii, která spolehlivě eliminuje hrozby pro vaše soubory a důležitá data. Nejnovější, již sedmá verze, je speciálně navržena tak, aby její činností nedocházelo ke zp..

Popis produktu: 

Oblíbený antivirový produkt, doplněný o účinný antispyware, založený na ověřené technologii, která spolehlivě eliminuje hrozby pro vaše soubory a důležitá data. Nejnovější, již sedmá verze, je speciálně navržena tak, aby její činností nedocházelo ke zpomalení chodu systému a váš počítač tak měl dostatek výpočetního výkonu. Soubory jsou například kontrolovány už v průběhu stahování, čímž se výrazně snižuje čas jejich kontroly.

Program se vyznačuje i speciální podporou pro notebooky, kdy jsou akce nepotřebující okamžitý zásah odloženy na později a tím vám umožní zůstat déle při práci pouze na baterii. Dále nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. Uživatelské rozhraní je navrženo s důrazem na přehlednost. Na každém kroku v online světě číhají nové hrozby, a proto přenechte svoje bezpečí profesionálům ze společnosti ESET.

Hlavní přednosti:

  • Krabicová verze s platností na 12 měsíců pro 1 počítač
  • Již 10 let drží maximální ocenění Virus Bulletinu
  • Nízké systémové nároky
  • Intuitivní uživatelské rozhraní

Parametry:  

 
HomeCredit - nulové navýšení  Ano
Typ softwarového produktu  Retail balení
Typ licence  Časově omezená licence
Typ distribuce  Krabicová