registrace se slevou

Hra o pražské trůny, venkovní úniková hra pro 2-5 osob Úvod »Záchranářské práce » Zážitky od Grešličky » Hra o pražské trůny, venkovní úniková hra pro 2-5 osob1 299 KčSOUČASNÁ CENA Voucher k dispozici

0 zákazníků 106 dnů do konce 25 ksHra o pražské trůny, venkovní úniková hra pro 2-5 osob

Na Prahu táhne armáda bílých chodců. Pomozte Jonovi a Daenerys a ochraňte Prahu před temnou nocí plnou hrůz. Jediné, co může bílé chodce zastavit je nalezení meče z valyrijské ocele. Nenechte neživé ovládnout hlavní město, nebo přijde neúprosná zima.

Bližší popis:

Zima se blíží a nikdo neví, jak dlouho potrvá. Zachraňte Prahu, mnoho času nezbývá!

  • Limit 3 hodiny
  • Tým 2-5 osob
  • Délka trasy 4 km

"Venkovní úniková hra Vám přinese zcela novou zkušenost v oblasti únikových her. Prověří nejen váš orientační smysl, schopnost komunikovat a logicky uvažovat, ale zároveň vás zabaví a provede magickými zákoutími Prahy.
Objevíte místa, o kterých jste neměli ani tušení, postavíte se výzvám a otestujete charakter, myšlení, kreativitu i týmovou spolupráci. Nepotřebujete žádné speciální znalosti, jen logické myšlení, pozorovací schopnosti a tým stejných nadšenců, kteří jsou odhodlaní zachránit svět."

Platí pro všechny mise:

V ceně zážitku je zapůjčení veškerého potřebného vybavení včetně mapy a batohu plného záhad. Nepotřebujete žádné speciální znalosti, jen logické myšlení, pozorovací schopnosti a tým stejných nadšenců, kteří jsou odhodlaní zachránit svět.  

Místem startu i cíle je Václavská 20, Praha 2 (je to okruh). Zážitek si můžete vybrat celoročně. 

Zakoupený voucher přímo zde na Greslicka.CZ pak vložíte do rezervace: www.kryptograf.cz/rezervace  

Jak zážitek rezervovat?

www.kryptograf.cz/rezervace

Jako způsob platby zvolte "Dárkový poukaz/Voucher" a do poznámky napište jeho kód. 

Kontakt:

info@kryptograf.cz

+420 723 374 909