registrace se slevou

Úniková hra - Kanibalové Úvod »Nezařazené » Úniková hra - Kanibalové15% sleva

1 020 KčSOUČASNÁ CENA Voucher k dispozici

0 zákazníků 36 dnů do konce 20 ksProč si vybrat právě Naší hru ?

Bojíte se rádi ? Máte rádi dobrodružství ? Chcete vyzkoušet jak dokážete spolupracovat ? Tak pokud jste odvážní navštivte Naší únikovou hru , která Vás zanese do říše Kanibalů . V Naší vesničce se kdysi dávno začali podivně vytrácet obyvatelé. Přijďte vysvobodil jejich bloudící duše na svobodu.  

Této hry se může zůčastnit každý kdo má odvahu, ale vstup je jen na vlastní nebezpečí !

Doporučujeme si včas rezervovat termín Vaší návštěvy.

 

 

Neváhejte a objednejte si vstup do říše Kanibalů pro vstup 2-5 lidí: 

Hra je otevřená vždy od Po - ČT 10:00-  22:00. Pá - Ne 10:00 - 24:00 hod

tel.: 704 450 102 

LostRoomKanibalové 

Hradiště na písku 21

Staré Hradiště u Pardubic

533 52

Nemáte vlastní auto , nechce se Vám autobusem ...není problém objednejte se k Nám a dohodněte si s Námi dopravu od Vi3 Taxi, my Vám Taxi objednáme a to Vám zaručí že se povezete ZDARMA!!!( Cena zdarma platí jen v případě že taxi objednáme My! ) Dejte si sraz s přáteli na jakémkoliv místě z mapy ze zóny 1,2 a nejlepší Pardubické Taxi Vás vyzvedne a doveze k Nám kde se pobavíte :-)Cesta zpět domů, popřípadě kamkoliv jinam opět z mapy do zóny 1,2 je pro Vás opět ZDARMA ! Tuto akci nelze kombinovat s ostatními slevovými akcemi .Těšíme se na Vás ;-)

Hra je  limitována na 60 minut . Když si nebudete vědět rady bude Vám v průběhu hry umožněna 3x nápověda.

Vyhraďte si na hru přibližně Hodinu a půl svého času , na místo konání doražte o 15 minut dříve , Váš objednaný čas je čas kdy Vás vpustíme do hry. V případě že dorazíte později Váš čas bude zkrácen , protože další parta jde hned po Vás a nelze Všem posunovat termíny.

Únikové hry v uzavřených místnostech jsou druhem fyzického dobrodružství, kde jsou lidé uzavřeni v místnosti s ostatními účastníky hry. Jejich úkolem je dobře se zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Všichni hráči musí využít maximální pozornost a logické myšlení, aby se jim podařilo z místnosti včas uniknout. Tento typ her byl založen na počítačových hrách, ve kterých hráč uzamčený v místnosti musí nejdříve dobře prozkoumat své okolí, aby se dostal ven.

Témata únikových her bývají odvozená z různých dobrodružných filmů a videoher, často s použitím lokálních specifik daného místa, kde je hra vytvořena. Například některé hry nabízejí únik z vězeňské cely nebo vesmírné stanice, deaktivaci nálože šíleného profesora nebo návrat do středověku. Interiér her může být velmi realistický, často nabízí tematické zvuky, zvláštní osvětlení nebo jiné multimediální efekty.